Menu
Your Cart

KOLİ KOLAY satış mağazasına hoş geldiniz...İster 1 ister 1000 adette size özel tasarımlarla çözümler sunuyoruz. 

Hakkımızda

Kolikolay.com 2022 yılında BUR-KUT Ambalaj Sanaji LTD. ŞTİ. bünyesinde kurulmuş ve e-ticaret pazarına giriş yapmıştır.


BUR-KUT, 2004 yılından bu yana sürekli gelişen bir pazarda tecrübe, teknoloji ve müşteri ilişkilerine dayalı, kişiye özel çözümler sunan, Marmara Bölgesi'nin büyük oluklu mukavva üreticilerinden biridir.

Üstün kalite, detaylara verdiğimiz önem ve değere dayalı hizmet her günkü taahhüdümüzün esasıdır.

Üretim tesisimiz, yüksek teknolojiye sahip makineler ile donatılmış olup, sürekli bir kalite kontrolü ve devam eden bir Araştırma ve Geliştirme faaliyeti sunan en gelişmiş cihazlara sahiptir.

Burkut  ISO sertifikalı bir kuruluştur ve fabrikamızda üretilen tüm ürünler, güvenli ve hijyenik üretim süreçlerini garanti etmektedir.

Yılda 20.000 ton kapasitesi olan Bur-Kut Ambalaj kutu sektöründe, kendini yenileyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörde aradığınız bir çok ürün çeşitlerini istediğiniz kalite ve özelliklerde bulmanız mümkündür.

Yüksek düzeyde uzmanlaşmış personel ve modern teknolojiler, en kaliteli malzemeler, hijyen ve Ar-Ge, güvenilir iş ortağınız Bur-Kut Ambalaj ‘dan  bekleyebileceğiniz özelliklerden sadece birkaçı!

Bur-Kut Ambalaj , her türlü piyasa talebini karşılamak için standart çözümlerden kişiye özel çözümlere kadar birçok farklı çözüm önerebilir. Her ürün ustalıkla hazırlanmaktadır. Esnek organizasyonumuz siparişlerin hızlı ve zamanında teslim edilmesini garanti etmektedir.

Tüm müşterilerin beklentilerini karşılamak için çok yüksek kalite, hızlı üretim ve hızlı çözümler sunulmaktadır.